MEBKON - meble z drewna litego!

Konfigurator mebli z drewna litego - zaprojektuj sam swój mebel!

Foto meble z drewna litego

Usługi projektowe

Klientom indywidualnym firma MEBKON oferuje profesjonalne usługi w zakresie projektowania mebli na indywidualne zamówienie. Bogate doświadczenie zdobyte podczas dotychczasowej kariery zawodowej na rynku krajowym , holenderskim i szwedzkim, pozwala nam na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagającego klienta. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu mebli mieszkaniowych zarówno w stylu nowoczesnym jak i klasycznym, z materiałów drewnopochodnych oraz drewna litego różnych gatunków. Dysponujemy profesjonalnym oprogramowaniem „InteriCAD T5” dzięki któremu uzyskujemy foto-realistyczną wizualizację najwyższej jakości.

Dzięki wypracowanym kontaktom z producentami mebli w trakcie kilkuletniej współpracy, jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zamówienie na wymarzony przez Państwa mebel.

Producentom mebli proponujemy szeroki wachlarz usług związanych z przygotowaniem dokumentacji projektowej głównie mebli skrzyniowych. W zakres oferowanych usług wchodzą uzgodnienia z klientem szczegółów wykonania projektu i pomiary, wykonanie foto-realistycznej wizualizacji, oraz wykonanie szczegółowej dokumentacji produkcyjnej. Posiadamy doświadczenie w realizacji projektów meblowych kuchni, łazienek, bibliotek i regałów, stołów, szaf garderobianych. Ponadto posiadamy doświadczenie w projektowaniu  mebli przeznaczonych do pomieszczeń biurowych, hotelowych, barowych, recepcyjnych oraz okrętowych.